Im więcej kupujesz,
tym więcej zyskujesz!

Kupując 1 produkt otrzymasz rabat 5%

Kupując 2 produkty otrzymasz rabat 10%

Kupując 3 produkty otrzymasz rabat 15%

Promocja trwa od 08.09.2016 r. do 31.12.2016 r.

Kalkulacje otrzymasz w ciągu 48 godzin

Doświadczenia na polskim rynku
Warunki promocji

Kupując 1 dowolny produkt z promocji otrzymasz rabat 5%
Kupując 2 dowolne produkty z promocji otrzymasz rabat 10%
Kupując 3 dowolne produkty z promocji otrzymasz rabat 15%
Oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami oraz z ofertą wyprzedażową
Minimalna wartość zamówienia z każdej grupy produktowej 500 pln netto
Promocja trwa od 08.09.2016 do 31.12.2016
Nasze produkty


Drzwi
Drzwi stanowią bardzo istotny element wykończenia wnętrz nie tylko ze względu na swoją funkcję użytkową ale również coraz częściej ze względu na szeroki wachlarz rozwiązań estetycznych.

zobacz

Podłogi
Oferowane przez naszą firmę podłogi i parkiety nadają pomieszczeniom ciepły i niepowtarzalny wygląd oraz elegancki charakter. Klienci naszej firmy mogą wybierać pośród szerokiej gamy podłóg litych, olejowanych oraz lakierowanych dostępnych w kilkunastu gatunkach drewna.
zobacz

Tarasy drewniane
Drewniane deski tarasowe DLH są produktem naturalnym, wnoszącym ciepło i piękno przyrody do każdego zakątka na świeżym powietrzu. Mogą zmienić przestrzeń wokół w relaksującą przystań, zapewniając harmonijny kontakt z przyrodą i środowiskiem naturalnym.
zobacz

Tarasy kompozytowe
Deska kompozytowa IDECK jest wyprodukowana z włókien bambusowych i drzewnych, tworzyw sztucznych oraz substancji uszlachetniających.
zobacz

Blaty
Posiadamy szeroki wybór blatów klejonych z drewna, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą być użyte do produkcji blatów kuchennych, schodów, parapetów, a także elementów mebli. Właściwości drewna egzotycznego spełniają wymogi najbardziej wymagających klientów.
zobacz

Elewacje
Elewacje drewniane są od dawna stosowane w budownictwie na całym świecie. Inwestorzy wybierają je z uwagi na walory zdrowotne, ekonomiczne, a także komfort otoczenia. W naszej ofercie znajdują się elewacje z wybranych europejskich, amerykańskich i egzotycznych gatunków drewna.
zobacz

Panele
Panele dekoracyjne 3D to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz. Przełam klasyczny wygląd prostych ścian, przestrzennymi panelami 3D.
zobacz

Grille
Produkty marki WEBER cechuje najwyższa jakość wykonania, nowoczesne i przemyślane wzornictwo, a także niezwykłą funkcjonalność. W ofercie naszej firmy znajdują się produkty dopasowane do potrzeb każdego miłośnika grillowania.
zobacz
Potrzebujesz indywidualnej wyceny?
Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych firmy DLH. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).